INSCRIERI SLUJBE DE RUGACIUNE

Vă rugăm, ca fiecare persoană să se înscrie doar o singură dată întro periodă de trei săptămâni pentru ca toți cei doritori să poată să participe la rugăciune. După trei săptămâni o să aveți posibilitatea de a vă reînscrie. Această pagină va fi actualizată tot la două săptămâni cu următoarele slujbe de rugăciune!
1 înscriere = 1 persoana!

ATENTIE!

Verificați înainte de a vă înscrie dacă mai sunt locuri disponibile. Orice persoană înscrisă peste limita de 15 persoane va fi ștearsă din listă. Vă mulțumim de înțelegere.

Lista celor înscriși

Marti 25/05 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
10OpreaLavinia
9VintilaDaniel
8Pahome Violeta
7AurelPahome
6MariusDan
5DanRodica
4LarisaNicoara
3NaghiMaria
2NaghiCristina
1Andreea Naghi
Miercuri 26/05 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
9BodnariuConstantin
8Ciorba Ioan
7GulaAnca
6GulaSilviu
5MandrutIoan
4MandrutMadalina
3Pintilie Rahela
2Pintilie Sara
1Stoica Rebeca
Vineri 28/05 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
14Mirela Vintila
13GulaRomica
12HandolescuLidia
11PelepcuEstera
10Pelepcu Marius
9ElenaVintila
8SirghieDimitrie
7SirghieZinica
6BlînduLuiza Cristina
5BlînduValentin
4LiviuNicoara
3MindrilaLoredana
2Pintilie Rahela
1Pintilie Laura
Marti 25/05 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
10Corne Daniel
9Corne Samuel
8Chra Simona
7ChiraEmil
6Barcolias Florin
5Barcolias Andreea
4Pascas Sebastian
3PascasIonut
2Bărcoliaș Daniel
1ScopetPavel
Miercuri 26/05 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
15Pamant Gabriela
14GabrielaPamant
13CioncaSusana
12PaulJessica
11PaulFlorin
10PaulDana
9BuraNicolae
8Bura Simona
7VitaliiAsimionese
6Feher Grigore
5GafencuIonel
4GAFENCUDENISA
3GafencuMarinela
2OlarNaomi
1OlarEmanuel
Vineri 28/05 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
14IgnatSamuel
13CoroamăValentin și Denisia
12CalusDaniel
11CalusMarinela
10StancaIonela
9Popovici StancaDumitru
8Popovici StancaMaria
7Feher Grigore
6IosifIeremie
5LuminitaIeremie
4Ticu Tiberiu
3DanielaTicu
2Bărcoliaș Naomi
1Bărcoliaș Alina
Marti 01/06 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
15DanMaria
14DanDaniel
13Simidreanu Tamara
12UsciucNicoleta
11SirghieMyriam
10HreceniucCristian
9Dumitras Demian
8ȘtefanLidia Anca
7ȘtefanRemus Petru
6BodaleIonel
5BodaleLidia
4Pahome Violeta
3AurelPahome
2Hîj Camelia
1Hîj Daniel
Marti 01/06 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
15OlarNaomi
14OlarEmanuel
13Corne Marius
12Corne Natalia
11Corne Daniel
10GrigorasIoana
9Feier Ghiță
8ClipaciAngela
7ClipaciVasile
6AnamariaBlindu
5BeniaminBlindu
4Asimionese Vitalii
3Pascas Sebastian
2PascasIonut
1Bărcoliaș Daniel
Miercuri 02/06 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
15BodnariuCostel
14CoroamaValentin și Denisia
13Pintilie Rahela
12Pintilie Sara
11CuracAna
10CoitaDorina
9SurugiuRodica
8PopAdina
7PopCarmen
6RODACuric
5MindrilaLoredana
4RusuAlexandra
3AndreeaNaghi
2EmiLache
1VintilaElena
Miercuri 02/06 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
15StanciuAndrei Daniel
14VladLidia
13RusuMihaela
12HreceniucEstera
11BurlaDorin
10BurlaSamuel
9IosifIeremie
8LuminitaIeremie
7Feier Rodica
6Bodnar Iosif
5VladAlexandra
4BodnarLavinia
3PaulJessica
2PaulFlorin
1Paul Dana
Vineri 04/06 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
15Sirghie Zinica
14Pahome Aurel
13CoroamaValentin și Denisia
12Zagan Dany&Myhaela
11Vasile Curac
10BuzduganAura
9CarpaciDana
8Oprea Daniel
7Oprea Marcela
6Oprea Lavinia
5VintilaDaniel
4Corne Anca
3Corne Mircea
2BlînduLuiza Cristina
1BlînduValentin
Vineri 04/06 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
15Stoica Rebeca
14LesMelinda
13LesSergiu
12Handolescu Lidia
11Pelepcu Estera
10Pelepcu Marius
9Tomsa Lenuta
8MandrutCristina
7MandrutDaniel
6MandrutLarisa
5Bărcoliaș Naomi
4Bărcoliaș Alina
3Marica Denis
2Marica Daniel
1MaricaVeronica
Marti 08/06 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
7STEFAN Smetanka
6Vasile Curac
5Scopet Alessandra
4Scopet Alessandra
3StirbuGabriela
2AnaCurac
1MirelaVintila
Marti 08/06 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
15DalanCodin
14PopMaria
13Dalan Catalina
12Naomi Olar
11OlarEmanuel
10IonascuIrina
9CoroamaValentin și Denisia
8BondorElisa
7Bondor Viorel
6HreceniucEstera
5Barcolias Florian
4Barcolias Andreea
3PascasSebastian
2PascasIonut
1Bărcoliaș Daniel
Miercuri 09/06 de la 19h-20h
nr.NumePrenume
4CoitaDorina
3GafencuMarinela
2SaraPintilie
1Stoica Rebeca
Miercuri 09/06 de la 20h-21h
nr.NumePrenume
14Papuc Alisa
13Papuc Andrei
12PapucMarian
11CoroamăValentin și Denisia
10StanciuLavinia
9Stanciu Andrei Daniel
8Ciorba Ioan
7SurugiuRodica
6PopMarius
5PopCarmem
4Zagan Dany&Myhaela
3CalusDaniel
2Calus Marinela
1Gafencu Marinela
Défiler vers le haut